هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ب بن

about us

 

    آنچه درباره ″ ب بن ″ باید دانست

 

ب بن″ اولین و معتبرترین سایت تخفیف پزشکی ،‌ سلامت و زیبائی در استان لرستان است که  به صورت روزانه پیشنهادات متنوع و باورنکردنی را با ۱۰ تا ۹۰ درصد تخفیف از مراکز خدماتی شهر از جمله پزشکان و متخصصین ،‌ کارشناسان ،‌ بیمارستان ها ، کلینیک ها ، مراکز زیبایی و سلامت  و … را به شما بازدیدکنندگان عزیز ارائه می دهد.

″ پشتیبانی کامل در تمامی مراحل دریافت خدمت ″ ،‌ ″ دریافت باکیفیت ،‌ ارزان و مقرون به صرفه خدمت ″ ، ″ تضمین کیفیت خدمات ″ و ″ تخفیف های داغ و پیشنهادات شگفت انگیز ″ هدف و رسالت بزرگ ″ب بن″ بوده که امید است دستاورد موفقیت های آتی ما گردد و افتخار خدمت رسانی به کلیه هم وطنان عزیز در سراسر کشورمان در آینده ای نه چندان دور برایمان فراهم گردد.

سیاست کاری ″ب بن″ به گونه ای طرح ریزی شده که هم ارائه دهندگان خدمت (به عنوان شریک تجاری و صاحب کسب وکار) و هم خریداران بتوانند از فعالیت و مشارکت در سایت ″ب بن″ سود برند.

همچنین ″ب بن″ در تلاش است تا با استراتژی درست و دیدی بلندمدت بالاترین و باکیفیت ترین حد سرویس دهی خدمات در حوزه پزشکی ، سلامت و زیبایی را  متناسب با نیازهای روز جامعه به شما عزیزان ارائه داده تا موجبات رضایتمندیتان را فراهم آورد.

برای استفاده از خدمات ″ب بن″ کافیست خدمت مورد نظر خود را در سایت انتخاب و خریداری نموده و با ارائه کد(شناسه) تخفیف دریافتی خود و مراجعه به مکان ارائه دهنده خدمت ،‌ سرویس موردنظر خود را دریافت نمائید.

از آخرین تخفیفات ما مطلع باشید


با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیفات ما را دریافت کنید

X

فروشنده هستید؟